Algi nori do sushi

Zajmujesz się przygotowywaniem klasycznego, japońskiego sushi? Musisz wiedzieć, że algi Nori do sushi są niezbędne, aby wykonać idealne rolki. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego i zamów wodorosty, w których umieścisz ryż, wasabi i inne składniki do prawdziwego sushi kuchni japońskiej.

Kategorie produktów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Algi Nori do sushi

Przygotowywanie klasycznych rolek sushi jest możliwe tylko wtedy, kiedy zaopatrzysz się w wodorosty, czyli gotowe arkusze z alg morskich. Liście Nori są łatwe w użyciu, a dodatkowo pozwalają na wygodne skręcanie rolek przy użyciu maty bambusowej.

Suszone algi można wykorzystywać do przygotowywania tradycyjnego, azjatyckiego sushi lub jako dodatek do innych potraw tej kuchni. Glony Nori do sushi wyróżniają się dość intensywnym zapachem i orzechowym smakiem.

Co ciekawe, arkusze Nori Gold dostępne w naszej ofercie są bogatym źródłem witaminy A i B12, a także wyjątkowo łatwo wchłaniają wilgoć. Warto więc pamiętać o tym, aby przechowywać je w szczelnie zamkniętym opakowaniu oraz suchym miejscu.

Wodorosty Nori do sushi – dlaczego warto zamówić online?

Prasowane algi Nori to inaczej wodorosty do sushi, dzięki którym kręcenie rolek jest wygodne, szybkie i pozwala na przygotowanie klasycznej formy japońskiego sushi. Zamawiając algi do sushi z naszego sklepu, zyskujesz pewność, że arkusze Nori Gold lub Nori Silver to produkty najwyższej jakości. Są bogate w naturalny jod i liczne witaminy.  Główne cechy alg dostępnych w naszym sklepie internetowym jako dodatku do dań kuchni japońskiej, to:

  • naturalny skład,
  • konkurencyjna cena,
  • wiele arkuszy w jednym opakowaniu.

Gotowe plastry Nori Sushi, które sprzedajemy, są pakowane po 50 arkuszy w paczce. Liście alg morskich nori w opakowaniu są świetnie głównie do sushi w domu, restauracji, ale także do przygotowywania japońskich przekąsek. Wystarczy złożyć zamówienie na wodorosty sushi przez internet, arkusze przechowywać w suchym miejscu, a następnie możesz zwijać doskonałe rolki o niepowtarzalnym smaku.