Pałeczki do sushi

Pałeczki do sushi możesz kupić kilku odsłonach. Standardem są bambusowe pałeczki do sushi, które bez najmniejszego problemu zamówisz w naszym sklepie internetowym. Proponujemy także nietypowe produkty tego typu, jak np. pałeczki do sushi ze stali nierdzewnej w zestawie 10 par. Zamów drewniane, bambusowe akcesorium do jedzenia japońskich potraw, a także sushi, które są wykonane z wytrzymałych materiałów, a nawet nadają się do wielorazowego użytku.

Kategorie produktów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pałeczki do sushi – bambusowe sztućce

Jedzenie sushi pałeczkami z drewna bambusowego to sposób spożywania posiłków znany już od starożytności, szczególnie w krajach azjatyckich. Używanie pałeczek do jedzenia sushi to nie lada umiejętność, którą nie każdy jest w stanie posiąść, a nauka jedzenia w ten sposób wymaga dużo praktyki. W Chinach, Japonii i Korei znajomość jedzenia z pomocą par pałeczek jest informacją, że potrafisz zachować się w miejscu publicznym podczas jedzenia, a także jesteś dobrym towarzyszem.

Kuchnia azjatycka oczywiście pozwala na spożywanie potraw normalnymi sztućcami, jednak jedzenie pałeczkami nie tylko wygląda niesamowicie, ale także sprawia, że zwykłe sushi smakuje zupełnie inaczej. Osoba, która nauczy się trzymać pałeczki w odpowiedni sposób, będzie w stanie jeść z ich pomocą ryż, makarony, zupy, a nawet wiele innych potraw kuchni azjatyckiej.

Pałeczki drewniane do sushi – produkt, którego potrzebujesz!

Dostępne w naszej ofercie pałeczki drewniane, a także te ze stali nierdzewnej występują w naturalnych kolorach, a także mają odpowiednią długość, która umożliwia wygodne jedzenie azjatyckich potraw. Warto dodać, że pałeczki, które proponujemy, charakteryzują się takimi elementami, jak:

  • wysoka jakość wykonania,
  • niska waga,
  • łatwość w użytkowaniu – pałeczki nie ślizgają się,
  • wielofunkcyjność,
  • wysoki poziom higieny podczas jedzenia.

Czy pałeczki bambusowe do sushi są drogie? Sprawdź ceny!

Standardowe pałeczki do sushi i innych potraw kuchni azjatyckiej to wydatek na poziomie do kilkunastu złotych w zależności od wielkości zestawu. Możesz jednorazowo zamówić 10, a nawet 100 par, np. do restauracji. Nieco droższe są pałeczki ze stali nierdzewnej, które jednak nie ulegają zużyciu tak szybko i nadają się do wielkokrotnego użytkowania nawet przez wiele miesięcy. Co więcej, tego typu modele wyglądają wyjątkowo elegancko. U nas możesz je kupić w cenie ok. 40 złotych.