Patelnia do tamago

Tradycyjna patelnia do tamago to naczynie kuchenne, bez którego nie ma możliwości przygotowania japońskiego specjału, czyli omleta. Inwestując w patelnię tamago możesz przygotować tamagoyaki w naprawdę prosty sposób bez ryzyka, że jakikolwiek składnik przypali się na powierzchni patelni. Warto dodać, że japoński omlet powinien mieć kształt prostokąta lub kwadratu – takie właśnie patelnie sprzedajemy w naszym sklepie internetowym.

Kategorie produktów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Patelnia tamago do japońskiego tamagoyaki

Inwestując w patelnię na indukcję, której powłoka szybko się rozgrzewa, możesz przygotować przepyszne tradycyjne danie kuchni japońskiej, czyli tamagoyaki. Patelnia tamago to wysokiej jakości produkt, którego powierzchnia zapobiega powstawaniu mikro-zabrudzeń w zakamarkach naczynia. Jeśli chcesz wziąć się za przyrządzanie omletu tamagoyaki – zainwestuj nie tylko w patelnię, ale także przygotuj: jajka, cukier, mirin, sos sojowy, olej oraz specjalistyczną patelnię. Dzięki temu ułatwisz sobie pracę i przygotujesz zawijane omlety, które zachwycą praktycznie każdego.

Tradycyjny omlet przygotowany na profesjonalnej patelni można wykorzystać jako wyjątkowy składnik sushi, a także podać go w postaci deseru. Można powiedzieć, że patelnia tamago to niezbędne wyposażenie profesjonalnej kuchni japońskiej.

Patelnia tamago – polecana przez szefów kuchni japońskiej

Patelnia tamago powinna znaleźć się w każdej kuchni, gdzie przygotowywane są smakowite rolki sushi, a także omlety tamagoyaki. Najważniejsze cechy patelni tego typu, to:

  • szybkie rozgrzewanie,
  • równomierna temperatura na całej powierzchni naczynia,
  • długotrwałe utrzymywanie ciepła,
  • wysoki poziom wytrzymałości,
  • możliwość mycia w zmywarce.