Masz pytania? Chętnie pomogę: +48 572 626 165

lista hurtowni dropshipping i zwykłych

Lista hurtowni dropshipping – zacznij współpracę z jakzrobicsushi.pl

Prowadzisz sklep internetowy? A może dopiero planujesz wejść w świat ecommerce?

Nasz sklep, jakrobicsushi.pl trafił na listę polską listę hurtowni, które współpracują w modelu dropshipping i nie tylko.

Zajmij się promocją produktów a my zajmiemy się cała logistyką! Nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej. Zamówienia przyjęte do godziny 12 realizujemy jeszcze tego samego dnia.

Jeśli chciałbyś sprzedawać nasze akcesoria do sushi oraz noże japońskie na zasadach dropshippingu napisz na: wspolpraca@jakzrobicsushi.pl

Lista hurtowni dropshipping i zwykłych dla ecommerce

Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę w handlu internetowym ale interesuje Cię inny asortyment, zachęcam do pobrania aktualnej listy hurtowni, które współpracują zarówno w modelu dropshipping jak i na zwykłych zasadach.

Lista hurtowni dropshipping i zwykłych to ponad 1560 pozycji podzielonych na kategorie i zawierających wszystkie niezbędne informacje. W tym aż 97 hurtowni, które nie wymagają prowadzenia działalności gospodarczej.

Pobierz listę 1560 polskich hurtowni dropshipping i ecommerce

Dropshipping można opisać jako formę e-commerce, gdzie sprzedawcy w sieci oferują produkty w ich sklepie internetowym, których w rzeczywistości nie mają fizycznie w swoim magazynie. Jeśli klient zamówi taki produkt ze sklepu internetowego, właściciel biznesu nie wyśle ​​produktu osobiście, ale zamówi produkt od producenta lub hurtownika. Następnie wysyła go bezpośrednio do klienta.

W rezultacie sprzedawca nie ma fizycznego kontaktu z produktem. Właśnie dlatego ta strategia handlu elektronicznego jest sprzeczna z klasycznym handlem detalicznym. Tam produkty są zamawiane w dużych ilościach, przechowywane, a następnie wysyłane do klientów.

Dropshipping jak zacząć? 

Ludzie, którzy chcą rozpocząć działalność w domu, często zastanawiają się, co pociąga za sobą dropshipping oraz ile można zarobić na dropshippingu. Jest to jedna z wielu możliwości biznesowych, na które napotykają początkujący przedsiębiorcy.

Jeśli dopiero zaczyna się sprzedawać produkty przez internet i nigdy wcześniej nie spotkało  się z tą koncepcją, może nie być jasne, o co w tym wszystkim chodzi. W rzeczywistości dropshipping bez działalności gospodarczej może być wykonalny i ogólna koncepcja dropshippingu jest bardzo prosta, ponieważ to jedna z najprostszych dróg do założenia własnej działalności np. Sklepu internetowe z biurem w domu. 

Podstawową ideą jest sprzedaż produktów przez Internet, bez konieczności kupowania i przechowywania zapasów. Po znalezieniu sklepu bądź hurtowni, która dostarczy żądany produkt, można już zacząć oferować go na stronach aukcyjnych lub ogłoszeniach na portalach społecznościowych, lub nawet we własnym sklepie internetowym.

Jeśli klient kupuje produkt, otrzymuje cenę sprzedaży. Następnie trzeba zapłacić uzgodnioną cenę dostawcy, który to wysyła zakupione produkty bezpośrednio do klienta. Zachowuje się różnicę między ceną sprzedaży a ceną dostawcy i nie jest koniecznie magazynowanie towarów.

Dropshipping czy się opłaca?

Wiele osób decyduje się na dropshipping, ponieważ wystarczy trochę wysiłku, aby skonfigurować i rozpocząć pracę, można ją wykonywać zupełnie w domu, bez biura, magazynu, co pokazuje opłacalność tej formy biznesu. Przede wszystkim trzeba na początku zdecydować, co będzie się sprzedawać. Następnie konieczne jest znalezienie dostawcy towarów, który będzie chciał dostarczyć żądany produkt po cenie, którą możesz również zarobić. Po tym jak zostało to zorganizowane, można zwrócić uwagę na produkt, przez potencjalnych klientów. 

Istnieje wiele stron internetowych, które mogą w tym pomóc, nawet jeśli nigdy wcześniej niczego się nie sprzedało w internecie. To od czego powinieneś zacząć to lista hurtowni ecommerce. Wiele poradników oraz kursów, pomogą w założeniu takiego biznesu. Marketing, reklama i promocja również są ważne. Dropshipping zasadniczo kieruje się podobnymi zasadami, jak każda inna gałąź handlu. 

Ile można zarobić na dropshippingu??

Największą zaletą jest oczywiście to, że nie trzeba samemu inwestować. Rzeczywiście kupuje się towary, rzeczy za pieniądze od samych klientów. Praca jest dobrze dystrybuowana. Trzeba skupić się całkowicie na zwiększaniu zamówień i budowaniu biznesu, a dostawca towarów zajmuje się produkcją, magazynowaniem i logistyką.

Jest jasne, że po odpowiednim zaplanowaniu, nie ma się wiele do stracenia. Koszty inwestycji są znikome. Dopiero gdy sprzedaje się produkt i gdy dobrze on do klienta, rzeczy zaczynają się toczyć. Istnieje wiele witryn, w których można się reklamować i zazwyczaj nie płaci się na tych witrynach nic, lub prawie nic. 

Hurtownie dropshipping, które nie wymagają działalności gospodarczej

Gdy chodzi się dookoła, myśląc o zarobieniu dodatkowych pieniędzy w domu i gdy planuje się  założyć firmę internetową, aby móc uciec od codziennej rutyny. Wtedy dropshipping może być odpowiedzią na wiele życzeń. Ostatecznie zazwyczaj, trzeba zająć się jedynie ceną zakupu swoich produktów. W przypadku dropshippingu, cena zakupu składa się z trzech komponentów:

  • Cena zakupu artykułów
  • Koszty wysyłki
  • Opłata za przetwarzanie zamówień (cała logistyka)

Oczywiście w pewnych przypadkach dochodzą również koszty wysyłki, jeśli samemu wysyła się artykuły do ​​swoich klientów. Często jednak taniej jest, jeśli artykuły są wysyłane przez producenta, ponieważ mogą oni wynegocjować lepsze ceny za wysyłkę, ze względu na wielkość produkcji. W przypadku logistyki, zwykle płaci się uzgodnioną cenę za produkt lub zamówienie. Są to koszty materiałów opakowaniowych, kompletacja zamówień, przechowywanie, drukowanie paragonów itp. Trzeba porównać ze sobą dostawców, a będzie można obliczyć, jaka ma być wystarczająca marża na produktach z cenami, które otrzymujesz od dostawców.

Jakie są wady i zalety dropshippingu?

Można mieć niewielki wpływ na zadowolenie klienta – to zdecydowanie największa wada tego modelu. Jeśli klient ma problemy z zamówieniem, odpowiada się za sklep internetowy. Jeśli więc na przykład hurtownik wysyła paczkę z opóźnieniem, przesyłka trwa dłużej, produkt jest uszkodzony lub w ogóle nie pojawia się. Nie ma znaczenia jak dobry i przyjazny dla użytkownika jest sklep, odpowiada się za te problemy. Problemy takie jak te, są trudniejsze do rozwiązania, ponieważ często nie wiadomo, gdzie jest przesyłka, a hurtownik nie jest dostępny w niektórych przypadkach. Często spłata klienta, jest najprostszą opcją. 

Dropshipping jest możliwy dla prawie wszystkich typów firm. W sklepie internetowym ten model biznesowy jest wykorzystywany najbardziej, ponieważ jest to bardzo dobra opcja dla handlu elektronicznego, a niezbędne procesy są znacznie uproszczone. Ponadto czynności manualne wynikające z synchronizacji sklepu internetowego z hurtownią dropshippingu są ograniczone do minimum. Również w internetowych e-marketach i portalach aukcyjnych. Strategia ta, jest również wykorzystywana przez dużą liczbę sprzedawców internetowych. Internetowe miejsca sprzedaży mają tę zaletę, że posiadają bardzo dużą częstotliwość klientów. Dzięki temu produkty będą widoczne dla dużej liczby kupujących.

Lista polskich hurtowni dropshipping i zwykłych to dobry start


Podsumowując, wspomniana wcześniej lista hurtowni dla sklepów internetowych stanowi doskonały punkt wyjścia dla każdego, kto pragnie rozpocząć lub rozwijać swoją działalność w świecie e-commerce. Wyposażony w tę wiedzę, masz wszystko, czego potrzebujesz, aby podjąć świadome decyzje i kierować swoim biznesem ku sukcesowi.

3 comments

  1. zainteresowała mnie ta lista. czy jak raz się ją kupi to będzie ona jakoś aktualizowana?

  2. Poproszę całą listę hurtowni bez firmy

  3. tomasz kalinowski

    również poproszę listę hurtowni dropshipping

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa wysyłka

przy zamówieniach powyżej 299zł

Bezproblemowy zwrot zakupów

zwrot zamówień w ciągu 14 dni

Bezpieczne płatności

PayU / MasterCard / Visa